Kuchnia jest sercem każdego domu. To w niej odbywają się najlepsze imprezy i powstają przepyszne dania. Osoby, które uwielbiają gotować chcą, aby kuchnia była nie tylko funkcjonalna, ale i pięknie wyglądała. Koszt remontu, wraz z meblami i sprzętami na wymiar, może oscylować w okolicach 30 tysięcy. Oczywiście zależy od wyboru i rodzaju sklepu, wykończenia itd. Jednak w kilka chwil da się zmienić jej wygląd nie do poznania. I to w małym budżecie. Rozwiązaniem na to są fototapety do kuchni. Brzmi zaskakująco? Sprawdzą się idealnie, aby zapełnić pustą ścianę i chociaż na pewien czas przykryć jej defekty.

Fototapety, to sposób, którego nie braliście pod uwagę? Odświeżcie kuchnie jednym sposobem!

Fototapety do kuchni w postaci samoprzylepnej folii w motywach owoców, kwiatów lub innych ilustracji zmienią jej oblicze. Z powodzeniem zastąpią płytki ceramiczne lub innego rodzaju wykończenia, które mogą okazać się bardzo drogie. Fototapeta na wymiar pomoże Ci przeczekać okres przed remontem i zapewni kuchni niepowtarzalność. Wybierz materiał (lateks, fototapetę fizelinową lub winylową strukturę piasku), rozmiar i układ, aby była ona dopasowana do Twojej ściany. Satysfakcja gwarantowana!

Ścienne dekoracje w ofercie Wally. Obrazy, plakaty lub własny projekt

Z Wally Twoje mieszkanie może przeżyć prawdziwą metamorfozę. Dlatego w bogatej ofercie znajdziesz nie tylko fototapety na ścianę. Perfekcyjne dopasowane dekoracje w postaci obrazów na płótnie, reprodukcji malarskich czy ścienne naklejki wypełnią pustą przestrzeń na ścianach. To prosty sposób na odmianę wnętrza. 

W sklepie internetowym Wally masz duży wybór produktów, takich jak: kredowe tablice dla szkół, tablice suchościeralne, mapy, taśmy magnetyczne. A to nie wszystko! Wybieraj spośród 15 tysięcy akcesoriów do domu i biura, które mają pomóc w organizacji czasu pracy zespołu lub pomóc w nauce Twojego dziecka. Zapraszamy do zakupów!

 

https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/ https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/