Żyrandole najczęściej znajdziemy w salonie. Kojarzą się zazwyczaj z antykami i klasycznym wystrojem wnętrz. To symbol dobrego gustu, który niewątpliwie dodaje przytulnego klimatu w naszym domu lub mieszkaniu. Żyrandole są doskonałym źródłem światła, sprawiającym tym samym odpowiednio doświetlone pomieszczenie w dzień lub w nocy. Ich budowa powoduje rozproszenie światła. Z tego powodu są idealne do dużych powierzchni. Czym charakteryzują się nowoczesne żyrandole?

Klasyczne żyrandole dla hotelu, restauracji i do domu

Nowoczesne żyrandole łączą ze sobą klasykę i wykonanie nawiązujące do obecnego czasu. Wpasują się do aranżacji każdego pomieszczenia. Często możemy je spotkać w hotelach oraz w restauracjach, gdzie istotne jest oświetlenie dużego obszaru. Żyrandole nowoczesne występują w mniejszych modelach, rozłożystych oraz luksusowych. Jest to jeden z najważniejszych dodatków, który nie tylko pełni funkcję oświetleniową, ale i dekoracyjną.

Dawniej klasyki kojarzyły się ze świecami woskowymi, które zdobiły żyrandole już w średniowieczu, np. w kościołach, klasztorach i zamkach. Ich czasy już dawno minęły i dzisiejsze żyrandole wyposażone są, m.in. w popularniejsze żarówki LED. Nie powodując tym samym zmiany ich charakteru.

Żyrandole kryształowe – coś więcej niż źródło światła

Kwintesencja klasy, smaku i ekstrawagancji. To w tych trzech słowach znajduje się opis żyrandoli kryształowych, które łączą w sobie nowoczesny charakter i ekskluzywną klasykę. Wiszące kryształy prezentują się zachwycająco i robią wrażenie na zaproszonych gościach. Dominującymi kolorami są złoto, biel i czerń, co pozwoli na dopasowanie żyrandoli kryształowych do niemal każdego pomieszczenia. 

Maksymalna funkcjonalność i perfekcyjne oświetlenie, które gwarantują żyrandole kryształowe, będą doskonałym wyborem dla tych lubiących klasykę i nowoczesność jednocześnie. Znajdź kryształowy żyrandol dla siebie na https://eplafoniera.pl/collections/zyrandole-krysztalowe