Klimat każdego ogrodu kształtują dodatki. Aby stworzyć atrakcyjną, oryginalną przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi, nie wystarczy zadbana zieleń i wygodne meble. To właśnie drobne, ale znaczące akcenty nadają ogrodom odpowiedniego tonu. Jednym z najważniejszych dodatków kształtujących klimat przestrzeni jest oświetlenie. W tym sezonie hitem na modnych tarasach, w altanach i na balkonach jest lampa rattan. Z myślą o osobach szukających inspiracji do zaaranżowania przydomowej strefy zaglądamy do katalogu marki Vimine specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego. Jakie lampy proponuje producent? Sprawdź!

Efektowna lampa – rattan 

Lampa rattan subtelnie rozświetli przestrzeń i sprawi, że w ogrodzie zapanuje kojąca, romantyczna atmosfera. Ażurowe lampiony dostępne są w kilku wariantach różniących się kształtem, wielkością i kolorem. Wszystkie modele łączy piękna struktura, naturalne wykończenie i dekoracyjna forma. Lampiony mogą być ustawione bezpośrednio na trawniku albo podwieszone pod zadaszeniem. Każdy z nich wyposażony jest w szklany wkład. Wysokiej jakości szkło nie nagrzewa się, dzięki czemu użytkowanie lampionów jest w pełni bezpieczne. Rattanowe lampy idealnie wpiszą się w klimat aranżacji rustykalnej, w stylu boho, skandynawskim i kolonialnym.

Ekologiczne dodatki i meble rattanowe Vimine

Mówiąc o walorach lamp rattanowych Vimine, nie sposób nie wspomnieć o ich ekologiczności. Wszystkie dodatki i meble rattanowe Vimine tworzone są ręcznie według oryginalnych projektów z surowca pochodzącego z palm uprawianych na plantacjach zrównoważonego rozwoju. Rzemieślniczy kunszt wykonania widoczny jest w wykończeniu każdego detalu.