ERY Food Machinery to profesjonalna firma zajmująca się handlem i serwisowaniem maszyn masarskich i sprzętu spożywczego różnego rodzaju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie wyselekcjonować najlepszy sprzęt od producentów specjalizujących się w konstruowaniu urządzeń w tej branży. Wszystkie nasze maszyny oferują  niezawodne rozwiązania pozwalające usprawnić procesy przetwórstwa i przygotowywania i pakowania żywności różnego typu.

Maszyny masarskie używane – równie wysoka jakość

Posiadamy w ofercie również nowoczesny i solidny używany sprzęt, który nie odstają jakością od nowych urządzeń. Nasze maszyny masarskie używane są w świetnym stanie przez cały czas i dzięki stałemu serwisowaniu gwarantują podobnie jak pozostałe urządzenia, oferują maksymalną wydajność przez wiele lat. Wszystkie sprzęty dostępne są w naszym asortymencie, są starannie poddawane specjalnym testom tak, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość. Na naszej stronie internetowej również inne maszyny przemysłu spożywczego takie jak m.in. obieraczki do marchwi, krajalnice, mieszałki, plastrownice, nadziewarki, piekarniki, wytwornice lodu i wiele innych urządzeń. Wszystkie maszyny sprawią, że działanie twojej firmy stanie się wygodniejsze i wydajniejsze.

Masownice próżniowe – urządzenia dla zakładów przetwórstwa mięsnego

Masownica próżniowa to nowoczesny rodzaj maszyny znajdująca zastosowanie w produkcji wysokogatunkowych wyrobów wędliniarskich. Jest w stanie zmielić różnego rodzaju mięso tusze, wędzonki i elementy drobiowe również z kośćmi. Skutecznie uplastyczni każde mięso, nie niszcząc jego struktury, a nawet zwiększy jego soczystość i kruchość. Masownice próżniowe to urządzenia niezwykle precyzyjne, bardzo wydajne i łatwe w czyszczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych maszyn masarskich nowych i używanych. Każda maszyna przed samą sprzedażą przechodzi kompleksowy przegląd. W razie awarii oferujemy również naprawę sprzętu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami – ERY Food Machinery